A-Flowers

Pealehele > A-Flowers

A-Flowers - see on lillefirma, millel on rikkalikud kogemused nii floristikas kui ka ettevõtluses. Meile meeldib tõsta teie tuju ja saata teie elu tähtsündmusi elegantsete ja aromaatsete lilledega!

Lilled, see on alati kaunis ja aktuaalne kink armsale või lugupeetud inimesele, viis, kuidas väljendada sümpaatiat ja tunnustust, märkida ära tähtsat ja rõõmustavat sündmust. Lilledega võib jutustada loo, on olemas isegi terve lillede keel - ja meie ettevõte valdab seda vabalt! Kui te otsite kohta, kus Tallinnas saab osta tõeliselt ilusaid lilli, siis olete sattunud õigesse kohta! Meie interneti-lillekaupluses võite osta lummava iluga värskeid lilli Euroopa juhtivate lillekasvatajate käest, samuti Equadorist ja Columbiast.

Me teostame kvaliteetsete ja unikaalsete roosi-, nelgi-, krüsanteemi-, tulbi-, gerbera- ja teiste sortide otsetarneid. Lilli saab osta nii meie on-line kauplusest kui ka kahest esindusest Tallinnas. Võimalik on toimetada lilli koju.

Kindlasti leiate te seda, mida otsite, meie laialdases lillevalikus igaks elujuhtumiks: lihtsad lõikelilled, taimed pottides, pidupäeva- ja pulmakimbud, toataimed, lillekorvid, leinalilled jne. Peale lillede pakume ka suurt valikut lillekasvatustarvikuid ja aksessuaare. mitmesuguseid pakkematerjale kimpude ja kingituste vormistamiseks, (lindid, kotid, raffia, sisal, lagurus, pilliroog, skelettlehed, kaneel, mitukümmend linnu-, liblika- ja mesilaste tüüpi kimpude kaunistamiseks, floristiline käsn jms). Samuti on püsivalt müügis dekoratiivsed lillepotid ning mitut liiki mulda ja spetsiaalväetisi.

Kiire kohale toimetamine, mugav tasumise viis, laialdane valik ja hea hind teevad meist teie lemmiklillepoe!