Teenused

Pealehele > Teenused

Unistate meeldejäävast pulmast? Tahate tuua sära oma üritusse? A-Flowers pakub teile terve rea „lilleteenuseid", mida pakuvad professionaalsed floristid. Võimalikud on nii konsultatsioonid kui ka teie ürituse täielik läbiviimine lillelahenduste osas. Täielik teenuste komplekt valdkonna juhtivatelt spetsialistidelt!

Pulmade ja teiste ürituste kujundamine

Õrnad lillekimbud pruudile ja sugulastele, nööpaugulilled meestele, elegantsed lillekorvid looge oma pidupäevale meeleolu, andke üritusele eriline tunderõhk. Lilledega võib kaunistada interjööri nii, nagu te isegi ette ei kujutanud! Ürituse kujundamine lilledega on aktuaalne mitte üksnes pulmade puhul - need looduse annid sobivad suurepäraselt ka ärikohtumisele või suguvõsa kokkutulekule. Floristi andekates kätes muutuvad lilled instrumendiks, mis loob vajaliku meeleolu!

Floristi teenused

Firmas A-Flowers võite saada professionaalse floristi konsultatsiooni kõigis lillede maailmaga seotud küsimustes. Me aitame teil kokku panna lillekimbu, töötada välja ja ellu viia ürituse lilledega kujundamise kontseptsiooni. Helistage või kirjutage meile, et leppida kokku detailides!

Floristikakursused

Kas te soovite õppida rääkima lillede keeles? Kas teile meeldib rõõmustada teisi inimesi ja väljendada oma sisemaailma loomingu kaudu? Teile meeldivad kindlasti floristikakursused, kus teid õpetatakse mitte üksnes koostama lummavalt kauneid kimpusid, vaid mõistma ka lillede keelt ja valima välja unikaalseid lahendusi iga tulevase kliendi jaoks.

Põhikursuse „Floristika algkursus" kestvus moodustab 52 akadeemilist tundi.
Ühe õppetunni maksumus: 30 EUR.
Minimaalne inimeste arv rühmas: 5-7 inimest.
Täiskursuse maksumus moodustab 350 EUR.

Kursuse „Florist-dekoraator" kestvus: 40 akadeemilist tundi. 

Ühe õppetunni maksumus: 30 EUR.
Täiskursuse maksumus moodustab 250 EUR.

Kahe kursuse „Floristika algkursus" ja „Florist-dekoraator" valimisel moodustab kursuse üldine kestvus 92 akadeemilist tundi, aga täiskursuse maksumus - 540 EUR.

Floristiline materjal kuulub väljaõppe hulka ja selle annab firma A-Flowers.

Kas te tahate ennast kursustele kirja panna? Helistage meile ja me teatame teile lähima koosseisu aja!

Internetipood

A-Flowers teeb teile ettepaneku säästa aega, närve ja vahendeid, külastades meie interneti lillepoodi. Valige lilled ja kimbud koos paigutusega, vaadake kirjeldusi, tutvuge kogu sortimendiga - ainult nii leiate selle, mis teile tõepoolest sobib. Ei mingeid järjekordi selja taga, kiirustades langetatud otsuseid ega tänavakaubitsejate poolt üles kruvitud hindasid. Ainult esmaklassiline kauba kvaliteet ja professionaalne teenindus!

Kas teil on internetipoe töö kohta küsimusi? Vaadake siin alajaotuses FAQ - võib olla leidub teie küsimusele juba vastus! Mis tahes teiste küsimuste korral soovitame pöörduda vahetult meie poole.

Lilled koju

Rõõmustage armsat inimest, üllatage kolleegi või avaldage tunnustust äripartnerile. Rääkige oma mõtetest ja tunnetest lillede keeles: Tellige nende ilutoojate kojutoomine mis tahes aadressile! Hoolitsevad ja kiired firmakullerid toimetavad teie tellimuse sihtkohta teie poolt soovitaval ajal.

Kas te olete juba otsustanud, milliseid lilli te soovite kinkida? Siit leiate üksikute lillede valiku, аga siin ootavad teid kimbud igale maitsele, mis on koostatud meie floristide poolt. Võib olla huvitavad teid lillekorvid ?

Kohale toimetamise tähtaegadest ja maksumusest jutustab teile see alajaotus.